Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen biciklit válasszak?

Milyen biciklit válasszak?

Figyelt kérdés
Márka, típus érdekelne tapasztalat vagy hozzáértés alapján. 16 kg-os kisfiamat vinném hátul, Balatonnál lakunk. Köszönöm a segítséget.
2010. febr. 23. 17:55
 1/5 anonim válasza:

teleszkóposat :D

mert az tök fasza :D

egyébként mebész gey boltba és az eladó segít mindenben

attól függ mennyit költenél rá

2010. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én a kellysek közt keesgélnék, mert az világmárka és minőségi
2010. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne teleszkóposat, mert az vagy nagyon drága, vagy nagyon szemét. Ugyanis a rendes teleszkó drágább, mint egy olcsó bicikli.


A válasz, hogy ne menj nagyáruházba, hanem menj be bármilyen kerékpárszaküzletbe, ott ugyanis értenek hozzá. Megkérdezik, mik az igényeid, mennyit tudsz rászánni, és ahhoz képest a legjobbat fogják adni.


Tescóba, ilyen helyre nem szabad menni.

2010. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
decathlonba se, ott minden bringás cucc kb. 3x olyan drága. A Kelly's tényleg jó, a KTM szintén, Merida-t is tudom ajánlani, ha olcsóbba gondolkodsz, akkor egy Magellan Draco is teljesen jó.
2010. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármilyet is veszel, azt tanácsolni tudom hogy vagy gyárilag, vagy utólag legyen legalább a hátsó megerősített felni, én alapból nehéz vagyok(te meg a kisfiadat vinnéd magadon kívül), ezért mikor még nem ilyenem volt gyakran tört a küllő.


Tesco/metro/stb. bringákat nem ajánlom, régen szüleim ilyet vettek nekem és többet volt javítónál, mint amennyit használni tudtam. A mostani bicajomat kerékpár boltban vettem 55 ezerért, Merida márkájú, tracking, semmi baj nincs vele, 7. éve használom, voltam vele 1100 km-es túrán is.

2010. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!