Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vki ismer olyan honlapot,...

Ha vki ismer olyan honlapot, ahol részletes leírás van a Winstrol-ról, linkelje be pls. Esetleg ti tudtok mondani pár dolgot róla? Csak aki tényleg tudja miről beszél az írjon, köszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Most kezdek bele, majd egy diétába. Szálkásítani akarok, és úgy hallottam a wini jó kieg ehhez. 1,65 magas vok, 88 kilo erömeléssel foglalkoztam eddig gugg: 240, fekve:140, felhúzás:200
2010. febr. 24. 11:35
 2/2 anonim válasza:

Én már alkalmaztam szóval van tapasztalatom :)

Személyszerint a kék tabis 5mg-osat szedtem, 400szemet, napi 3x2 elosztásban. azt vettem észre, hogy így jobban megdob mintha 6x1et szednék, szóval végig 3x2 volt :) erőbe semmit nem hozott, viszont sokat formásodtam alatta és nőttem is. annyit ettem mint a dög, de nem zsírosodtam, szóval minőségi anyag. De ami utána jött azt is megosztom veled: ugye ez a cucc nem aromatizál, vagyis nem bomlik ösztrogénre a szervezetben, de kb2héttel miután abbahagytam elkezdett érzékeny lenni a mellem, ami egyre súlyosabb volt, a végén már az is fájt ahogy a pólót felvettem. és volt is valami cucc a mellbimbómba valami csomó... igen GYNO :D bitch tits :) de szerencsére még időben elkeztem szedni a tamoxi - t és enyhült a dolog. azonban ezt még mindig nem tudom hová tenni, hogy vajon miért történt ez... :) hát kb ennyi. Májvédő menjen alatta: Legalon 140 napi 2x1 (gyógyszertárban kapható) ;)

2010. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!