Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de nem...

Csokola'de' kérdése:

Szeretnék fogyni, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Helo, nos 18 éves vagyok 183 cm vagyok, és közel 100 kg, úgyhogy arra gondoltam, hogy itt az ideje annak hogy kezdjek valamit a testemmel. Tudom, hogy már 12415610 ilyen kérdés van, de szinte semmit sem tudok arról, hogy hogy lehetne fogyni, google-ztem már sokat, de a netes edzésekben annyira nem bízok. Fogyókúrázni nem szeretnék, mert azt hallottam, hogy fiataloknak nem jó a koplalás a fejlődés miatt. Szerintem a gond egyértelműen a mozgáshiány, és a "nasizás". Most már rászántam magam, hogy márpedig fogok mozogni és próbálom kihagyni az ilyen "unalomból evés"-t, de nem tudom hogy mit mozogjak. Interneten meg azt is írták, hogy ha nem jól csinálom, akkor nem érek el jelentősebb eredményt. Hogyha sikerül leadnom pár kilót (ami tudom, hogy nem 1-2 hét) azután szeretnék izmot is építeni azért mert hát a súlyom ellenére, az kevés van (fekpadon max 40-50 kilót bírok kinyomni). Várom válaszaitokat, és előre is köszii! :)

2015. máj. 17. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami neked kell az szálkásító étrend illetve, aerob edzés heti min 3x (alacsony intenzitású mozgás, pl kocogás ~40 percig)


Koplalni nem kell csak kalóriadeficitben lenni, nasit pedig elfelejteni.


Ha valami nem tiszta:Google: "alapismeretek" illetve "sárga kapszula pdf"


Étrend követésére ajánlom a [link] -t

2015. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aerob edzésnek az jó, hogy pl: hétfőn kocogás, kedden bicikli, szerda meg úszás mondjuk, aztán meg ez váltakozik
2015. máj. 17. 20:15
 3/3 A kérdező kommentje:
?
2015. máj. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!