Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az életmódomról?...

Mit gondoltok az életmódomról? Mit változtatnátok rajta a helyemben? Hogy mi lenne a célom, leírom lent

Figyelt kérdés
26 éves átlagos testalkatú srác vagyok. Pár hónapja elkezdtem sportolni, edzeni. Futok, biciklizek, heti minimum 2 alkalommal valamelyiket. Emellett naponta eddzek otthon kézi súlyzókkal. Naponta körülbelül bő 20 percet aktívan. Ezután mindennap iszok 1 adagnyi (3 evőkanálnyi) fehérjeport tejjel elkeverve. Kezdem érezni, hogy domborodik egy kis mellizmom, amit eddig még sosem tapasztaltam. A fehérjepor mennyire segít ebben? Helyes-e hogy mindennap iszom edzések után? Mit kéne változtatnom, ha jobban szeretnék fejlődni? Vagy jó úton járok, csak legyek kicsit türelmesebb? :)

2015. máj. 18. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne minden nap edzened, elég lenne mondjuk háromszor, hétfő-szerda-péntek felosztásban, és az a bő 20 perc kevésnek tűnik. De ez csak az én véleményem.
2015. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát legyen kevesebb alkalom, legyenek szünnapok, viszont 20 percnél többet edzzek egy alkalommal. Értem, köszi, ez is egy vélemény. :)
2015. máj. 18. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
a fehérjeporban fehérje van és nem instant izom, amennyiben megfelelő mennyiséget tudsz bevinni kajából(és átlagos testalkatnál nincs az az isten, hogy ne tudnál) teljesen felesleges innod. Ha nagyobb akarsz lenni akkor olvasd el a sárga kapszulát benne van minden amit tudnod kell, ha meg csak egészségesebb akarsz lenni akkor mindegy mit sportolsz de lényegesen többet kéne legalább 3-4 alkalommal futni/biciklizni stb.
2015. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!