Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha Rubint Réka DVD-jére...

Ha Rubint Réka DVD-jére tornázom, akkor nagyon megvastagodhat a combom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bután hangzik, de nem nagyon szeretnék túlzottan izmosodni. Inkább alakulni szeretnék, formásodni, mert eléggé el vagyok tunyulva, fogyni nem nagyon szeretnék, csak vagy 3 kg-t, mert kb.ennyi felesleg van rajtam. Régebben csináltam Béres Alexandrát, de attól olyan vádlim, meg combom lett, hogy nem éreztem egyáltalán nőiesnek magam. Úgyhogy akkor inkább maradjak tunya..Hogyan és mennyi gyakorlatot végezzek, hogy ezt elkerüljem, valamint ehhez a pár kilóhoz fontos diétáznom, mert azt nagyon nagyon utálom, de ha mégis kell egy kicsit, akkor inkább ráveszem magam.
2010. febr. 26. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak löttyedt izom nélküli combod van, akkor vastagodni fog mindenféle tornától, de ha FORMÁS combokat akarsz, akkor ahhoz izom is kell. Ne hidd, hogy a csont és bör valakinek is tetszik, kivéve a testképzavaros egyéneket.
2010. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát azért az izmosodás nem megy olyan nagyon könnyen..nyugi nem lesz vészes az eredmény...csináld nyugodtan!!!
2010. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szandrától elég izmos lett, vádlim is, szerencsére lebomlott pár hónap után.

Rékával nem volt ilyen gondom. Ráka kettes dvd je a durva combszempontból,( vagyis nekem ez a legnehezebbminden szempontból. ) a többitől nem kell tartani, enyhébbek.

2010. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!