Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3,5km 45 perc alatt futópadon...

Playka kérdése:

3,5km 45 perc alatt futópadon az elég jó? Elsőre?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem rossz :)
2015. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én szigetkört (5,2 km) futottam annyi alatt rágyúrás nélkül disznókocogásban elsőre. Szóval annyira nem jó, de nem is rossz. A lényeg hogy ne állj meg hanem tarts ki :)
2015. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Kicsit gyorsabb séta. :P
2015. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Kérdés az is hogy emelkedö vagy sík. Az is kérdés hogy hosszabb távokra gyúrsz hosszabb idökre, vagy gyorsabb akarsz lenni?


Hegyifutásban úgy hogy kb 3 km megy felfelé, 1 óra alá megy a nagyátlag nálunk 8km-re, a jók kb 45 perc alatt hozzák.

2015. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem ismerünk, látatlanban nehéz ezt megmondani, mert nagyon sokminden függ attól, hogy milyen állapotban vagy, mennyi idős vagy ilyesmi. De abszolut értékben ez nem jó. Ennél gyorsabb tempóban sétálnak emberek a Kinizsi 100on, 100km-t megállás nélkül! És még ők se számítanak valami nagyon jónak. Ettől nem kell, hogy elkeseredj, mindenki kezdte valahol, de mivel megkérdezted, és téged is megillet az igazsághoz való jog, ezt tudnod kell.
2015. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ha sétáltál akkor az átlag alja 5km/h

Ha futottál akkor elég rossz.

2015. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sik futópadon próbáltam futni. Remélem lesz ez meg jobb is. :-) Igyekszem mindent meg tenni érte. Különben hobbiból is futópadozok, fogyni szeretnék, de nagyon min. 40 kg.És azért is futok, mert saját magam szeretném le győzni, a lustaságom ami miatt ez az óriási felesleg feljött rám.
2015. jún. 1. 14:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon túlsúlyos vagy inkább aerob tartományban gyorssétálj hegynek fel, lépcsőzz vagy biciklizz (minimum egy órát). Nem valami ízületkímélő a futás. Ha már leadtál némi súlyt és normális tartományba értél akkor kezdj el futni.
2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem régebben 2km 10 perc volt, terepen és ez is rossz. Szóval ehhez viszonyíts.
2015. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha sok felesleg van rajtad, akkor pedig ne erőltesd a futást. Inkább bicajozz, az nem terheli a térdet.
2015. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!