Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thermo Drine jo zsirégeto...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Thermo Drine jo zsirégeto tápkiegészotő? Vagy a One-A-Day? Vagy volt olyan ami nektek bevált tudnátok rola tanacsot adni hogy mennyit szedjek be stb. ,?

Figyelt kérdés
Elég sok felesleg van rajtam és fogyni szeretnék!! Ezert en zsiregeto taplalek kiegeszitobe gondolkodtam hogy a rendszeres testmozgás melett ez felgyorsithatja a fogyást??

2015. jún. 9. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrendre van szükséged és sok testmozgásra... Edzetlenül kezdő sportolóként semmi szüksége a szívednek egy nagy adag stimulálásra, egyáltalán nem fog jót tenni. A one a day meg egy multivitamin, nem is értem mi alapján hasonlítod egy zsírégetővel.
2015. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugy hogy a Thermo Drine az tsiregető sokan azt ajánlották de voltak olyanok is akik a One-A-Day-t ajánlották a vitaminok és ásványi anyagok miatt!!

Izomzatom rendben van amigy mivel 13 évet fociztam csak volt egy térdkalács ficamom 2évvel ezelőtt és ez a probléma folyamatosan fellép és ez végett korlátozottan tudtam rendszeres testmozgást végezni!!

Ezért felszedtem egy jo 10kg is sulyfelesleget ami már bosszant nagyon és megszeretnék tőle válni!!

Esetleg tudnátok mondani egy jol bevált és hatásos étrendet??

2015. jún. 9. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Shop.builder cikkei között találsz szálkásító diéta címen sablon étrendet, de, hogy hatásos is legyen, ahhoz neked kell kialakítanod személyre szabottan.
2015. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként termo zsírégető napi szinten 250-300mg vagy több koffeint jelent, brutálisan rá lehet szokni, hosszú távon pedig nem túl egészséges... Hacsak nem a verseny formádra készülsz egy verseny előtt, akkor óva intelek tőlük, csak felesleges terhelés az érrendszerednek. A multivitamin meg kell, főleg egy szálkásító étrend mellett.
2015. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Scitec Mega daily one, napi 2 minimum, illetve, ha zsírégetőt is akarsz, akkor Full force Full blast jobb ár/értékű.
2015. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi kettő mega daily one arra jó, hogy egyet legalább kipisilj belőle... Így is lób*szó értékek vannak benne semmi szükség duplázni... Akkor már inkább ajánlgatnál egy rendes vitamin packot... Pl multi pro pluszt...
2015. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől jobb a multi pro, mikor abban még magasabb értékek vannak, ha már a mega dailyt is kipiseled?:D
2015. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!