Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás futással. Lehetséges?

Fogyás futással. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt terveztem, hogy nyáron elmennék legalább 4-5x futni, 20-30 percet, amennyit bírok, majd egyre többet. Ezen kívül még sokat bringáznék, otthon erősítenék. Odafigyelnék, hogy mit és mikor eszem. Szerintetek ezzel a tervvel lehetne egy nyár alatt fogyni, izmosodni? Én egy 169 cm magas, 75 kg-os nő vagyok. Ha tudnátok tanácsokat, tapasztolatokat írni, annak nagyon örülnék.

2015. jún. 12. 19:10
 1/5 anonim válasza:

Az evésre figyel oda, ne egyél sok cukros ételt. cukros italokat kerüld. Egyél csirke húst, Zöldséget.


Fuss sokat, minél többet. Intenzíven és rendszeresen.

2015. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
figyelj*
2015. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jún. 12. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy hetente futnék ennyit.
2015. jún. 12. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán, kaján múlik az egész, ennyi mozgással már átlendülhetsz kalóriamínuszba és akkor beindul a fogyás.

Cukor,liszt, napraforgó olaj kerülése, első kettőt jó lenne teljesen kiiktatni, utóbbit pedig ésszel használni és nem fél liter olajban kisütött rántotthúst csócsálni este és akkor nem lesz gond.

2015. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!