Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
14 éves leszek, évek óta lovagolok. Úszni nem akarok, a vívást már próbáltam, de bunkó volt ott mindenki így abbahagytam. Mit tanácsoltok mibe kezdjek bele? Esetleg bármi más elfoglaltságot ismertek Zalaegerszeg környékén ahol velem egykorú egyének vannak? Legjobb lenne egy olyan elfoglaltság ahol sok embert megismerhetek, mert erre azért van szügségem, hogy emberek között legyek.Sajnos a környezetemben senki normális velem egykorú ember nincs, így marad ez a lehetőség ahol megismerhetek embereket és mozoghatok is, hisz az sosem árt. Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 12. 20:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet. Mármint az a része, hogy mi mondjuk meg, hogy mit sportolj. Szerintem ezt neked kell eldöntened. Te tudod azt hogy mihez lenne kedved. A sportoláshoz szenvedély kell. Szeretned kell azt amit csinálsz. Persze lehet ötleteket adni, de maga a sportágakat ismered. Neked kell választanod.
2015. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem úgy értettem, higy azt csinálom amit mondasz, hanem tanácsot kérek, megpróbálom,és ha tetszik folytatom!
2015. jún. 13. 00:38
 3/4 anonim válasza:
Próbálj meg egy labdajátékot pl. röplabda:) Ez egy kicsit talán visszafogottabb és leginkább veled egykorúakkal játszol szerintem:) Vagy ha 'durvább' sportot szeretnél megpróbálni akkor megpróbálhatod akár a kosárlabdát, kézilabdát, focilabdát, vízilabdát..Ha szeretnél akár táncolhatsz is:)
2015. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bringa, röpi, kosár, kézilabda, foci, futás, atlétika
2015. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!