Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok a nyárra?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, kissé önbizalom hiányos. Nagyon szeretnék a nyáron irigylésre méltó alakot kreálni, és ezért elkezdtem sportolni. Felülések, fekvőtámasz, szobabicikli... Minden nap, amennyit bírok. Úgy érzem, ez nem elegendő, ezért szeretnék valami normális edzéstervet. Futni nem merek egyedül, mivel félek, hogy megnéznének, kinevetnének (falusi vagyok, és mindenki tudja, hogy gyenge vagyok a sportokban).

Elsősorban szórakozásként csinálom, ne gondoljon senki komoly fogyókúrákra. :) Előre is köszönöm a segítséget.


2015. jún. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nyárra akarsz jól kinézni, télen kell elkezdeni az edzést, mostmár legfeljebb őszre tudod formába hozni magad, hogy az iskolai tesiórák jobban menjenek.
2015. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

irigylésre méltó alak 2-3-4 év munka télen nyáron.

+ te még fiatal vagy az ilyen alakhoz.

2015. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nyárra akarok edzeni, hanem nyáron!
2015. jún. 14. 14:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Akár 10 évet is tudok várni, csak szeretnék elkezdeni edzeni. :(
2015. jún. 14. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el

Semmi nem tart vissza

2015. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna a kérdésre is?
2015. jún. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!