Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzestervet ajanlanatok?

Milyen edzestervet ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg, kb 2-3 kilo. A borom nem tul feszes, szeretnek izmosodni. Konditerembe jarok 1 honapja (futas, elliptikus trener, biciklizes) es mellett zumba illetve has, fenek, lab orakon veszek reszt. Sulyzos edzest meg csak most kezdtem, leginkabb a fenekem formalasa erdekeben. Nem szeretnek vekony, szalkas csaj lenni (bar leginkabb arra hasonlitok), inkabb noiesebb, formasabb, izmos amolyan tancos alak. Az etkezesemre is odafigyelek. Mit lehetne tenni? Egyek tobbet? Ha orakra jarok az segit egyaltalan valamit?

2014. ápr. 15. 09:24
 1/3 anonim válasza:
Hmm...Hát.mit mondjak.Elég szép ez a terv.Szerintem csináld, amit elkezdtél.Adj magadnak egy kis időt, figyeld a tested reakcióit, s, ha nem válik be, akkor próbálj ki valami mást, mert szerintem mindenképp jó a testmozgás, akár formálódni, fogyni akarsz. De mindenképp előnyös úgy is, ha szórakozásból csinálod, hogy jól érezd magad. :) Másik dolog, azzal kapcsolatban, hogy élvezet. Ne csak arra fókuszálj, hogy mindenképp fogyj és formálódj. Lényeg, hogy ÉLVEZD! A sport boldogsághormonokat termel, ugyanis. ;) Észre sem fogod venni és máris van eredmény. :) No, meg...Fogadd el olyannak magad, amilyen vagy. :) Ez is megkönnyíti a dolgodat. :) Sok sikert, jó haladást és sok-sok boldogsághormont! :)
2014. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első! Élvezheti de ha rosszul csinálja akkor nem lesz eredmény..


Kérdező az a baj hogy mindent egyszerre akarsz,összevissza csinálsz és fogalmad sincs a dolgok működéséről.


Latogass el a www.builder.hu oldalra és olvasgass.


Hiába jársz heti 55 különféle edzésre,ez sokkal bonyolultabban működő dolog.

2014. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. ápr. 15. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!