Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem tornázni, de miért...

Elkezdtem tornázni, de miért felfelé halad a mérleg nyelve?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elkezdtem diétázni, figyelek arra, hogy mit eszem és mikor. S kb. egy hete elkezdtem intenzívebben tornázni, mozogni (séta, R.Réka 2009-es dvd), de nem, hogy lefelé mennének a kilók, hanem felfelé jönnek.

Miért van ez? Normális dolog? Akkor hagyjam abba? (Nemcsak izmosodni szeretnék, de fogyni is) Tanácsot kérek!


2010. márc. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Egyél keveset+mozogj sokat. Lehet, hogy nálad ez genetikai adottság. Fordulj orvoshoz vagy vmi. Amúgy ami jó mozgás a fogyókúrához az nem igazán az aerobic, Rubint Réka DVD...stb. Ez csak reklám. Úszás, hosszú séta, futás, bringázás, ezek kardio edzések. Egyél kevesebbet de rendszeresen, kevesebb zsíros ételt, csoki, ropi, mekis kaja, chips kilőve. Húsból is inkább sovány húsokat fogyassz. Ha így sem megy akkor ott vmi más gond van, lehet hogy betegség vagy ilyesmi.
2010. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Egy részét már teljesítettem (kilőttem a csokit, mekis kaját eddig sem ettem, chipsről és nyalánkságokról is lemondtam. Próbálok többször enni keveset és tápláló ételeket, sok zöldséget, gyümölcsöt. Erős csontozatú vagyok, úgyhogy szerintem biztos ez is számít.

A bringázással pedig a jó időt várom.


Köszömöm s várom a további hozzászólásokat! Aki hasonló problémával küzd, vagy már megoldotta.

2010. márc. 1. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én konditerembe kezdtem el edzeni,és az elején nekem is így volt.Az edzőm azt mondta,hogy ez természetes,majd elindul a fogyás.És így lett.:)

Szerintem várj még 1-2 hónapot!

2010. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a biztatást! Remélem, hogy egyszer elindulnak lefelé a kilók, csak nehéz kivárni.

Várom a további hozzászólást!

2010. márc. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!