Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a guggolástól fáj a combnya...

Ha a guggolástól fáj a combnyakam mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 napos guggolás kihívás 22. napja van és már nagyon fáj a combom lépésnél is érzem, de nem izomláz, hanem fájdalom...de nem szeretném feladni a kihívást, mit tegyek?
2015. jún. 22. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad minden nap edzeni, hiszen így nem tudsz regenerálódni... Egy rendes lábedzés után sokszor egy hét pihenő sem elég, te meg valószínűnek tartom ráadásul edzetlenül, már lassab egy hónapja kínzod a lábaidat... Ez akár csonthártya gyulladás is lehet, és extrém esetben egész életedre is kihathat... De gratulálok, nagyon szép dolog agyatlanul beleugrani minden hülye kihívásba... Inkább ajánlom a 2015ös nagy könyvkihívást, abból még esetleg tanulnál is valamit.
2015. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 éve edzem minden áldott nap, vízilabdázom, alapból erős a lábam, de "imádom" mikor ismeret nélkül elítélsz valakit, minden guggolás előtt bemelegítettem és utána nyújtottam, háromnaponta van egy nap pihenő.
2015. jún. 22. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám fel a kihívást. Pihenj, igyál sokat, aztán megcsinálod.
2015. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném, csak félek picit,de nem adom fel :)
2015. jún. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!