Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne sportolnom?

Szerintetek mit kéne sportolnom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (lány) 50kg, 159cm. Alapvetően nincs bajom az alakommal, nem vagyok kövér,de azért ha bikiniben vagyok akkor látszik a hasamon egy kis felesleg. Fogyókúrázni nem szeretnék,mert még fejlődő szervezet vagyok. Mit sportoljak (esetleg itthon is),és tudtok-e olyan étrendet mondani,ami egészséges és előnyös ilyen szempontból.

2015. jún. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
liszt (leginkább fehér-), cukrok ( minden cukor) és napraforgó olaj minimalizálása, legjobb lenne ha teljesen felhagynál ezek fogyasztásával. Egyébként mindegy mit sportolsz csak élvezd és ennél fogva tedd azt minél többször, rendszeresen, mondjuk heti 2-3x 30-60 perc kocogás, biciklizés, röplabda, kosarazás a barátokkal így nyáron, igazából bármi.
2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet egyébként heti 3x-4x járok futni kb.40 percet. Akinek van még javaslata az írhat még,kíváncsi vagyok a véleményekre!
2015. jún. 23. 22:39
 3/5 anonim válasza:
Tánc nem érdekel? Annál jobb nincs. :) Bár én kung-fu-zom, úgyhogy nekem az a legjobb, de sokaknak nem jönnek be a harcművészetek. Meg az nem is arra van, amire te gondolsz. Annyi féle tánc van már! Vagy az egyáltalán nem érdekel?
2015. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De érdekel ,szeptembertől fogok is járni társastáncra,de addig nem tudnánk megoldani. :(
2015. jún. 24. 16:05
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Kriston Andreának vannak jó DVD-i. Én sokat tornáztam arra. Azért jó, mert erősít, de közben figyel arra is, hogy a belső női szerveket, a hasi szerveket kímélje! És ez borzasztóan fontos! Én pl. pont ezért utálom az aerobikot, mert nagyon káros a hasi szervekre. Persze lehet, hogy tök más beállítottságú vagy, és nem szereted ezeket a dvd-ről tornázós dolgokat...nem tudom. De mondjuk egy kis idő után, amikor már kívülről tudod, melyik mozdulat után mi jön, akkor már akár le is némíthatod, és betehetsz alá valami pörgős zenét, hogy ne legyen uncsi. :)
2015. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!