Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomhúzódás után ismét futás?

Barbixo kérdése:

Izomhúzódás után ismét futás?

Figyelt kérdés
Május 14-én meghúzódott mind a két vádlim azóta nem tudtam futni. Az érdekelne legfőképp hogy mennyi idő alatt jön ez helyre illetve mivel biztos visszaesek a teljesítményemet illetően Kb mennyi idő alatt tudom majd visszanyerni a régi formám? Másfél éve futok, 3,2 kmt kb 16 perc alatt futok le, Ennyi idő után 17-18 perces időkre számítok.

2015. jún. 24. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
másfél hónapja meg vagy húzódva? mennyi idős vagy? nincs véletlenül gerincsérved? elég nehéz mindkét vádlit egyszerre meghúzni. Ráadásul hét alatt a legmakacsabb húzódás is elmúlik.
2015. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat! Elírtam a hónapot. Júniusra gondoltam. Egy hét alatt sem múlt el, egészségügyileg minden rendben de ez csak nem akar múlni. Fájni már nem fáj folyamatosan, tudok rendesen lépni de még érzem hogy nem 100%-os. Az orvos azt mondta múlt hét pénteken hogy kell neki kb egy hét, de érzem hogy ez nem fog péntekre jó lenni és már nagyon mennék vissza futni. Új futótechnikának hála nekem mégis sikerült mind a két vádlim meghúzni.
2015. jún. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!