Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Talaltam egy fittness oldalt...

Talaltam egy fittness oldalt facebookon, ez egy vicc akar lenni?

Figyelt kérdés
link [link] csak azert, mivel nem eppen ugy neznek ki a holgyikek, mint akik komolyan vennek a mozgast es dietat. Elhizottak inkabb, pedig az oldal alapjan komolyan nyomjak. Akkor miert igy neznek ki, ilyen formatlanul?
2015. jún. 27. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képek alapján családias a hangulat, azoknak való akik imádják ha bíztatják őket, és barátokkal csinálják.
2015. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint vannak olyanok, akik ha a fejuk tetejere is allnak sem tudnak lefogyni?
2015. jún. 27. 23:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak akik ahelyett hogy lefogynanak inkabb csinalnak egy fitness oldalt ahol dokumentaljak mennyire fittek. A kis lelkuknek jobb igy
2015. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekik ez szoc kör,nem valós eredmények felmutatására tett dolog.Egyébként tényleg fura,mert fényképezkedtek ott testépítő,meg fitneszes csajokkal,sőt ahogy láttam le is ment a termükbe hozzájuk,szóval tudniuk kellene.Egyértelmű hogy nem tartja az a szőke csaj az étrendet és falja a ch-t hiába posztolgatja tokával hogy miket eszik.Ők olyanok mint a nagy átlag.Az edzést még ímmel-ámmal de elvégzik,viszont étrendet betartani amiről az egész szól gyakorlatilag az már túl nagy kilépés lenne a komfortzónájukból.
2015. jún. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem össze vissza esznek és azt hiszik hogy a sportól önmagában meglesz az eredmény.


Mondjuk nem hiszem hogy olyan komolyan sportolnának. Csak kicsit tekertem le de ott már Réka volt meg az az otthoni fittness.


Igazából szerintem ez ilyen anyuka torna vagy nem tudom. Mutogatja hogy mennyire jól érzi magát közben meg megy befelé a sok ch.

Ez inkább a társaságról szól szerintem meg arról hogy ,,milyen jól érzem magam'' mintsem arról hogy mennyit beleadok a dologba.

2015. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szerintem is inkabb errol van szo, en ugy gondolom, hogy barki le tud fogyni es tudja is tartani a sulyat, ha tenyleg akarja es oda is teszi magat. szerintem amugy itt az edzesmennyiseg sem az, amit allitanak, mert aktiv eletvitel es rendszeres edzesek mellett nem letezik, hogy ne legyen eredmeny. fura nagyon...
2015. jún. 28. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Kitesznek 1-1 kajáról képet meg 1-1 képet amikor nézik hogy más tornázik.

Ettől még nem hiszem hogy nagy sportemberek lennének.


Inkább csak olyan idősebb emberek akik szórakozásból csinálják ezt nagyon hobbi szinten.

Inkább a közösségen van a hangsúly mint az edzésen, de ez csak az én véleményem.

2015. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amugy ez nem lehet, hogy inkabb testkepzavar? vannak nagyon sovany nok, akik kovernek latjak magukat, es anorexiasokka valnak. itt mintha forditva lenne :) nem veszi eszre, hogy kover, es hizik, azt hiszi, hogy minden oke,hiszen sportol es dietazik.
2015. jún. 28. 11:59
 9/13 anonim válasza:
nem mindenki azért sportol/próbál ki egészséges kajákat, hogy lefogyjon és neked tetsszen. törődj a magad dolgával.
2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak divatból csinálja ezt.


Mi nem tudhatjuk:)

Lehet hogy pont ugyan az az eset mint amikor megy a nyáladzás facebookon hogy kicsim de imádlak♥ meg nem lehet nélküled élni... Amikor meg ott vannak csak veszekedés van.


Mindenki azt mutat magából amit akar.

Erre is igaz hogy ,,messziről jött ember azt mond amit akar''

2015. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!