Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A héten rádöbbentem mennyire...

A héten rádöbbentem mennyire tönkre tettem magam az évek alatt, szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy szervizbe került az autó és kicsit késésben voltam a busztól gyorsabban kellett sétálnom és szabályszerűen fájt a vádlim a gyors tempó sétától meg elöl a sípcsontom körül. Elgondolkodtam, hogy jó rég mozogtam hazajöttem gondoltam kirpóbálom fekvőtámaszozok a 3.ból nem bírtam kinyomni magam!


Nagyon szeretnék változtatni össze szedni magam, ha nem bírok futni mert még a sétától is fáj a lábam és nem bírok meg csinálni 3 fekvőtámaszt sem hogyan kezdek a dolognak ?


Gondolkoztam, hogy bicajjal fogok dolgozni járni az erősítheti az álló képességem és engem ? Úgy kb. 40perces út oda és vissza szépen ki van építve a bicikli út az adott útvonalon szóval teljesen megoldható. 24/F



2015. júl. 3. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet. Bizonyítsd be magadnak, hogy nem vagy te összeesve, ebben a korban viszonylag hamar tudsz ezen segíteni.

Csak ne vállald túl magad, ne akarj az első héten "maratont futni". Mindig egy kicsivel több, és meglátod, milyen gyorsan fejlődsz!

2015. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amire te gondolsz azt ugy hivjak hogy sport.


Allj neki, fejlodni fogsz.

2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,ilyen kis távra ilyen jó időben a bicaj alap.

az edzésből a fegyencedzésnek utána olvashatsz ha már fekvőtámasz meg fájós lábak.

2015. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még javaslom az úszást meg az ugrókötelezést is.
2015. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!