Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 183cm 66kg BMI 19,7 sovány....

183cm 66kg BMI 19,7 sovány. Elérendő cél 78 kg. Gép előtt ülő zéró mozgáshoz szokott 18F. Mit ajánlotok, ami hozzászoktat a mozgáshoz, és tovább építhetek rá szív leterhelés nélkül? Saját testsúlyos edzés és izmos testalkat a cél.

Figyelt kérdés

Emellett,ha van amit ajánlott megvenni a sérülésmentes sporthoz pl: csuklópánt,cipők szívesen várom ajánlataitok.

Sporthátizsák benne vmi frissitőtartóval stb... Apróságok. Kellékek,amik nélkül meg lehet lenni,de kényelmesebb tőle stb. 150 000 forintom van rá jelenleg.


Persze tudom cuccok nélkül is megoldhatom költekezés nélkül,de ritka gyenge az életkedvem. Inkább nemeszek vmikor 2 napig,minthogy megint kenyeret faljak.


A hirtelen elkezdett megerőltető mozgás 30 szor nagyobb eséllyel okoz szívinfarktust. Ezt épp 10 perce olvastam.



Valójában egy edzéstervre lenne szükségem. A sajátomat nem tartom megfelelőnek. Szükségem van valakire,aki türelemre int,és megírja hogyan kezdjem és folytassam. Időrendi sorrendben. Ha van mit követni,amiben megbízok azt szívesen csinálom.

A legnehezebben motiválhatók között vagyok. De ezt már nekem kell megoldanom. Remélem tudtok segíteni. A kaja dolgon átrágom magam. Nem szeretnék ebben is a terhetekre lenni.


Egyébként a kaja lesz az első,amin változtatni kell. A héten 1,5 kilót fogytam. 3 hónapja mmég 70-72 kiló voltam. Egyébként ez folyton változik már néhány éve. A 72 kilót még nem léptem túl. Nincs ki itthon főzni,én meg nemtok,meg lusta vagyok az itthoni alapanyagokból,és körülmények közt.



2015. júl. 7. 05:12
 1/3 A kérdező kommentje:

A cuccokat azért venném,mert úgy gondolom ösztönözne a folytatásra. A kényelem pedig kisebb akaraterőt igényel.

A jelenlegi táplálkozási formám nagyon egészségtelen tudom. Ez is nagyon könnyen vezethet infarktushoz az életmódommal együtt. Szeretném elkerülni.

Néha gépezés közben belenyilall a tüdőmbe,esetleg a szívemben,vagy környékén egy erős szúró fájdalmat érzek. orvosnál nem jártam ez is évek óta ilyen,ha a pulzusszámom megemelkedik pl izgalom a játékban elért siker miatt.

A gép előtt punnyadásról szeretnék leszokni szintén. Remélem a sport segít,és átveszi szabadidő tevékenységem fő szerepét.


Ami még fontos lehet. Zene mennyire kell a tornához? :-D Hallgattam pár cuccost a neten,de nem éppen tetszenek. Ami pedig tetszik nem hiszem,hogy tornához való. Ti mit ajánlotok,hogy felspanoljon? :-D


Volna itt még vmi. Kerékpározás is szóba jöhet mint testmozgás. km idő gyorsaság változatosság fontos lenne,hogy fel legyen tüntetve az edzéstervben.


Remélem nem írtam túl sokat,és akad aki megtudja válaszolni a kérdéseim,és helyeselni,vagy helyrerakni a fejem e téren.

2015. júl. 7. 05:26
 2/3 anonim válasza:
Menj el koditerembe... ott adnak edzéstervet kb 3-4 ezer forintért. Illetve további 2-3 ezer forintért óránként edz veled egy konditermes edző, és elmegyarázza, mit hogyan csinálj. De a jó testalkathoz idő kell. És nagyon sok akarat! Ahogy olvastam a kérdéseset az jött le, hogy te azzal pont nem rendelkezel. Én 2 éve pont olyan punnyadt kocka voltam mindt te. Ez után 2 év kemény edzés (naponta 3-4 óra), étrend változtatás eleggé megváltoztatta a testfelépítésem. Remélem segíthettem.
2015. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fegyencedzés könyv az 3 ezer forint a könyvesboltban vedd meg és ,,nem lesz vetélytársa a testednek"
2015. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!