Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futópadot ajánlanátok?

Milyen futópadot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez az oldal: [link]

Újrakezdő vagyok.



2015. júl. 10. 16:53
 1/6 anonim válasza:
60%
Én a szabadban futok, a friss levegő végett! Zöld övezetben. Nem is tudnék folyton gépen futni, nem azt mondom, jó dolog ha lusta kedvemben vagyok, de azért ha futunk akkor legalább Azt hagyományosan tegyük. 23/f
2015. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm h megosztottad a saját szokásodat de az én kérdésem nem erre irányult. Futópadot keresek. Hogy miért padot keresek annak számos oka van, igazàból szerintem felesleges erre kitérni, nem ez a lényeg.
2015. júl. 10. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
költséghatár?
2015. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsődlegesen nem az ár a mérvadó, inkább hogy egy jó minőségű gép legyen normál átlagos használatra.
2015. júl. 10. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az alsó költség kategóriát, én még csak teremi futópadokat használtam, azok általában 1.5-2millió ft-s gépek, egy időben akartam én is otthonra, így érdeklődtem a terem tulajánál, mit lenne érdemes, de elkeserített, ugyanis a saját tapasztalata az volt, hogy ezek a 150-300ezer ft-ig terjedő gépek éppen hogy csak túlélik a garanciaidőt heti 2-3 óra használat mellett, arról nem is beszélve, hogy már sokkal előbb elkezdhetnek csörögni, zörögni, nyikorogni, amit sok gyártó egyszerűen nem tekint garanciális hibának, hiszen a zajtól eltekintve semmi baja és használható rendeltetés szerűen, csak közben max megőrülsz...


Így aztán otthoni kardió edzésnek maradtam a step-padnál, van neki kőkemény 0 tönkremehető alkatrésze, és abszolút költséghatékony.

2015. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet!
2015. júl. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!