Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokra és ásványi...

Milyen vitaminokra és ásványi anyagokra van szükségem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Heti 5 edzésem van. Atletizálok. Most szedek Scitec Daily vita-min-t, calcium-magnesium-ot, illetve joint-x-et izületeim védelmében. Szerinetek jók, amiket szedek vagy megvan-e minden amire szüksége van a szervezetemnek? Kicsit fura számomra, hogy ennyi kapszulát meg tablettát kell szednem, de tudom, hogy egyik sem gyógyszer szóval lehet hogy csak az én hülyeségem ez.
2015. júl. 12. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem szedek semmit már lassan egy éve, és semmiben nem érzem magamat hátrébb azoknál, akik szednek... szerintem az egész vitaminipar egy nagy kamu... változatos étrend sok zöldség és kész.
2015. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó bocs, c-vitamint azt szedek.
2015. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Te milyen sportágban tevékenykedsz?
2015. júl. 12. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:
A dailyban szinte nincs is c vitamin,ha megnézed látod.Van benne 120mg annak aki ennyit sportol pedig nem ártana napi 1000mg.Omega 3 is alap kiegészítő ha el akarsz élni 70-80 évet és az atlétika mellé nem is árt az egészséges szív,rugalmas érfal.
2015. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ha kipótolom c-vitaminnal ill omegával ezt a pakkot akkor úgy rendben lesz szerinted?
2015. júl. 12. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem soha nem voltak problémáim ilyen vitaminos Alma, narancs, paradicsom, paprika. Ezek viszonylag olcsók. Étkezések után egy fél vagy egy egész belőlük, még sok is lesz. Ha nem süt túl sokat a nap, akkor esetleg egyél valami D-vitaminos cuccot (bár én ilyet se ettem soha). Ásványvizet is ihatsz. Én nem vagyok benne az üvegben, de nem olyan drágák, ennyit még akkor is kidobhatsz az ablakon, ha semmi hasznuk nincsen. Nekem mondjuk kifejezetten jól szoktak esni Ehetsz halacskát is. Szép ez az Omega-3 dolog, de azért az nem olyan fontos, mint mondjuk a C-vitamin.
2015. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ilyen vitaminos dolgokból.
2015. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Amiket felsoroltál mindet eszek (halat is). Azért vásároltam őket, hogy mindenből meglegyen a megfelelő mennyiség, ha nem bírom bevinni kajával.
2015. júl. 13. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!