Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicsit elvesztem, össze...

Kicsit elvesztem, össze vagyok zavarodva, leírnátok ti hogyan csináljátok? Ne töröld?

Figyelt kérdés

Röviden:

Fizikai munkát végzem, heti 5-6 nap, nagyon elfáradok, fáj a kezem-hátam(nagyon sokat kell hajolgatni, guggolni)

Ilyenkor reggelizem fél6kor( fél5kor kelek), fél8ra a munkahelyemen vagyok, átöltözöm stb 8tól fél12ig dolgozom keményen, utána fél12-12 ebéd szünet(saját menzam leves+ fő étel(mindig húsos, általában egészséges, néha-néha van, hogy rántott hús ami már nem olyan jó, de ezt is megeszem, de ez csak havi szintű kb) 12től fél5ig ismét kemény munka(itt már nincs is szünet) fél5ig dolgozom.

Átöltözöm meg minden, itt szoktam haza felé enni egy almát.


2015. júl. 16. 16:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Most kezdenék el jövő héttől kondiba járni, mert hiányzik és meg is vagyok hízva(nem a munka miatt, előtte is már kövér voltam). De érzem, hogy nem vagyok boldog a testemben, egyszerűen undorodom magamtól. Szóval fél7től mennék fél8 vagy 8-ig kondiba, de mit egyek ott fél5 körül ami nem terhel le, tudok tőle rendesen enni(nem lesz hányingerem tőle) és nem dobálja a vércukrom. Munkába nem tudok semmit vinni, mivel nincs hűtő szekrényünk, hisz mindenki ott kap ebédet, így hűtő nincs, mivel senki sem hoz ebédet, a konyhai hűtőben meg dolgozó nem tárolhat élelmiszert. Volt, hogy cerbona cukormentes müzlit hoztam, de ugye bár az most már nem lesz jó kondi mellett. A kérdésem még az is, hogy Ti hogyan tudjátok összeegyeztetni a munkát-kondit-háztartást meg egyéb mást?

Konkrétan így fél 9-9 felé érnék haza, semmit sem csináltam csak dolgoztam és elmentem edzeni.

Főzni én nem főzök, reggel főtt tojást szoktam enni sonkával, sajttal paradicsommal és 3 db pászka kenyeret, vacsorára pedig tonhal konzervet-mindig más milyet kivéve az olajost nem eszem meg avgy túrót eszem.

De edzés után 9 felé már nem ennék, mert akkor meg aludni nem bírok.

Úgy kéne, hogy ne dögöljek ki, tudjak más nap a munkában helyt állni, hisz az erőmre szükségem van, mert ha nem teljesítek egy perc alatt kivágnak, boldog is legyek ezek mellett(és nekem itt most a boldogság a fogyást jelentené, hogy béküljek ki önmagammal, a saját testemmel), ezek mellett a háztartást is végezzem(szüleimmel lakom még egyelőre, de a takarításban-mosásban stb be kell segítenem természetesen, és ezek mellett önmagamra is maradjon még időm, elmenni vásárolni,pihenni,aludni.

25 éves nő, 170cm 75kg


Köszönöm, hogy elolvastad!

2015. júl. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!