Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlotok...

Milyen fehérjét ajánlotok edzés utánra, illetve az esti órákra (esetleg vacsora helyettesítésére)?

Figyelt kérdés

76kg vagyok, 16 éves lány, aki éppen egy óriási szálkásítás közepén van. Sosem tudtam a napi fehérje adagomat tisztességesen bevinni, ezért fehérjebevitelem körülbelül negyedét(talán felét) fehérje porból szeretném fedezni(kérlek a témánál maradjatok, nem kérek észosztást hogy miért ne fehérjéből pótoljam). A jövőben szeretnék komolyabban foglalkozni a testépítéssel.. Fogyással kapcsolatos történeteket, tapasztalatokat szívesen meghallgatok ^^

Nem fogok edzés után és esti órákban is shaket inni, csak még nem döntöttem el, hogy vacsi helyett, vagy edzés után szeretném inni azt a bizonyos shaket. Ajánlanátok fehérje készítményeket, amelyek jók lehetnek nekem? Előre is nagyon szépen köszönöm.

(shop.builderen dúrkáltam eddig, láttam a fehérjés videójukat is [ami segít a fehérje választásban] de én még így is elveszek a sok készítmény között)



2015. júl. 18. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"ezért fehérjebevitelem körülbelül negyedét(talán felét) fehérje porból szeretném fedezni(kérlek a témánál maradjatok, nem kérek észosztást hogy miért ne fehérjéből pótoljam)"


Fehérje bevitelből pótolnád a fehérjét? Én ebben nem látok kivetni valót. :_D



Edzés után/előtt 80%-os whey protein, vacsorára kazein fehérje + túró.


2g/tskg fehérje kell, ezt oszd el annyi felé ahány étkezésed van, beleszámolva az alvás előtti étkezést ami mellé kazeint fehérjét iszol.


[link]


[link]


Talán ezek ha builderről akarsz rendelni, de ezeknél vannak olcsóbbak is amik hasonló minőségűek. (myprotein.hu)

2015. júl. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt azért írtam, mert azt hittem jönni fognak olyan emberek, akik benyögik a szokásos 'miért nem eszed meg rendesen szilárd táplálékból'stbstb dumát..


Köszi szépen, és igen onnan akarok rendelni :)

2015. júl. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!