Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan építsem bele a mozgást...

Hogyan építsem bele a mozgást az életembe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Évek óta nem mozogtam semmit.

Tesi órákon sem tudtam futni, tornázni, mert nem voltam hozzászokva. Ezen változtatni szeretnék, hiszen nem tesz jót az egészségemnek.

Milyen gyakorlatokkal kezdjem, hogy ne legyen megterhelőa szervezetemnek a lusta életmód után?


2015. júl. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj biciklizni, inkább lassabban, de folyamatosan tekerj.

Vagy menj sétálni-kocogni úgy hogy 1-2 percenként gyorsíts fel 5-10mp-re. Mehetsz úszní is de az nagyon megterhelő lesz. Kezdhetsz küzdősportot is ott lassan felépítenek. Mehetsz fitnessre vagy kondizni is. Esetleg boxolni az nagyon jó állóképességet ad. Vagy kezdj saját testsúlyos edzésbe egy könyv erre 2000-4000ft egyszer kell megvenni.

2015. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a bringa tökéletes lesz. Én például belőttem, hogy 30 percet tekerek, majd ha lejárt visszafordulok. Így 1 óra mozgást végzel, és mivel időhöz kötöd csinálod a saját tempódban ami majd közben úgyis nő. Ennek az az előnye, hogy nem terheled túl magad illetve az elején a rendszeresség betartásával van a gond amit így gyakorolhatsz.
2015. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!