Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eldöntöttem, hogy le akarok...

Eldöntöttem, hogy le akarok fogyni! De a mozgást hogy építsem be az életembe?

Figyelt kérdés
Ha délelőttös vagyok a munkában, 3:15 kor kelek, mire hazaérek van 2 óra. Utána még tudok valamit tornázni, vagy lemenni futni (még ha hulla fáradt vagyok is), na de ha délutános vagyok, akkor délelőtt mit csináljak hogy legyen erőm munkába is menni? Ti ezt hogy oldjátok meg?

2013. máj. 28. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az erősítős hetem. Akkor szoktam Rubint Rékára has izmozni, vagy felső testre edzeni, hogy nem legyek hulla munkában.
2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom mindenképp, hogy úgy milyen állapotba leszek :)
2013. máj. 28. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:

hidd el, ha egyszer nekiállsz, és túljutsz a kezdeti lustaságon, akkor a torna nemhogy elveszi majd az energiád, hanem még több lesz.

én is nagy nehezen kezdtem neki, de mára belejöttem, és hihetetlen mennyi plusz energiát ad, szinte felfrissül az ember tőle.

úgyhogy szedd össze magad, és meglátod, hogy számos előnyét fogod megtapasztalni a mozgásnak.

2013. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, össze szedem magam :)
2013. máj. 28. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Összetett kérdés.


Nem kell kifulladni egy edzésben, lehet egy erősítés aktivizáló is. Ne vidd túlzásba. Egy jógázás fel is tölthet energiával, ahogy rövid ideig tartó erősítő edzés is - persze adott izomcsoportok fáradtabbak lesznek, reméljük nem kapálni kell a melóhelyen.


Minél kevesebb cukrot, szénhidrátot, tejet eszel

1. annál több energiád lesz a jobb élelmiszerekből, annál könnyebben fogsz edzeni

2. annál könnyebben fogysz.

2013. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!