Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csukló-boka súly állandó...

Csukló-boka súly állandó használatától lehet valami gondom a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Olyan csuklószorítót nézegetek mostanába, ami nyom néhány kilót, és tervem szerint állandóan viselném.. :D

Az ötlet a dragon ball-ból jött, hogy állandóan abba voltak, és így erősítették magukat.


Ha jól nézne ki az 1-2 kilós csuklópánt, akkor akár lehetne utcán is viselni, és emellett erősítene is.


Véleményeket kérnék, ha hasznos miért, ha nem akkor miért nem.


köszi = )



2015. júl. 26. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 kilo? El vagy te tevedve... 2 kiloval a csuklodon a wc-re nem tudnal elmenni vizelni...
2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, le kellett mennem felvenni a 2 kilós súlyaimat, sajna elég leesős fajták, de valahogy megálltak a csuklómon, most azokban gépelek. Tudod, aki nálam edzetlenebb, az már csal, pár izomsorvadt koplalós tinilányt vagy tespedő valakit kivéve. Max. enyhén túlzok, mindenesetre hónapok óta a röpke séta sem volt a mindennapi mozgásom része, nemhogy bármi komolyabb. Bicepszre edzeni volna a kedvencem, de azt se nyomom, ennek megfelelően 6 kilót sem bírok el egykezes súlyzóból, max. az egyik gyakorlathoz.

De 2 kiló csuklón egy ideig nem vész. Vagy úgy érted, nonstop nem bírja valaki? Mondjuk attól is függ, mit csinál egész nap benne...


De ilyet még nem próbáltam ezzel a leesőssel. Lábon hordtam már fél nap, az laza, főleg, ha sokat ül az ember. Alig érezhető, abban lábemelgetést szeretek nyomni, jót tesz annak a hasizomgyakorlatnak, ahol a padlótól nem messzire kell tartaniu a lábat :D


Kérdező, sajna nem tudom, okoz-e valami gondot. Jelentős hirtelen megterhelés, de én elvárnám, hogy a testem azért ennyit tud kompenzálni vagy ha nem, akkor majd szól.

Au. A műtött csuklóm szólt, úgyhogy ledobtam a súlyt, de most nehéz gépelni, röpköd a kezem a súlyt levéve, ez poén :D

A lábsúlyt levéve is oly könnyű a lábam, az jó érzés.


A Dragon Ball nálam kimaradt, de egy másik, szintén nem valami realisztikus animében hasonló dolog szerepelt :D


Létezik ilyen kis csinos csuklópánt (nem tudom most kiszámolni, hogy fémből mekkora térfogat ad ki 1-2 kilót)? Az én súlyom rém bumszli és más hátránya is van, már gondoltam rá, hogy egyszer le kéne cserélni.

2015. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a surranó vagy a getta gripp 1 kiló körül van/bakancs.
2015. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!