Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl izmosak a combjaim?!

Túl izmosak a combjaim?!

Figyelt kérdés

Annyit érdemes rólam tudni, hogy már kiskoromtól kezdve folyamatosan sportolok valamit. A mai napig szerelmem a biciklizés, és ha van időm, akkor meg sem állok, amíg le nem tekertem 20-25 kilométert; ez nyáron a leggyakoribb. 10 évig intenzíven görkorcsolyáztam; ha olyan volt az idő, akkor februártól novemberig, és körülbelül két éven át kick boxoltam heti háromszor két órát, és karatéztam is. Az utóbbi néhány hónapban futni is eljárok, és hetente háromszor egy fél órás lábgyakorlatot is elvégzek, csupa guggolással, ami szintén a szerelmem. Mindezt néha keveslem is, de őszintén szólva, úgy érzem, túl nagyok a combjaim. Sokan "megszólnak", hogy milyen vastagok a lábaim, és hogy egyébként is összeérnek a combjaim, de ezek az emberek nincsenek tisztában azzal, hogy a vádlim, és a combom is egy-egy hatalmas izomdarabból áll, mert ha befeszítem, a nadrág is szét akar rajtam szakadni, és ők meg furán néznek, meg meg vannak lepődve.

A kérdésem pedig a következő: mit tegyek, ha vékonyabb lábakat szeretnék elérni? Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani? És mit gondoltok, mennyire gáz, ha egy lánynak vastagabb, vaskosabb, izmosabb lábai vannak jó pár fiúénál?



2015. júl. 28. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányoknak alapból nagyobb a combjuk normális esetben. Nincs is annál jobb. :)

Igazából szerintem nem kéne változtatnod.

2015. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs h túl izmos.. ilyen kérdést is csak egy lány tehet fel..
2015. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj vékonyabbat, inkább örülj neki!
2015. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem tetszik a nagyon, nagyon izmos comb, de gáznak miért tartanám? Az izom az jó. A pálcikalábaknál pedig nagyságrendekkel jobban bejön egy nagyon izmos comb is...

De ha vékonyítani akarod, akkor nem gyakorlat kell, hanem annak az ellentéte, nincs izomcsökkentő gyakorlat :P Ha szeretsz sokat lábra edzeni, izmos lesz, ezt el kell fogadnod.


Az pedig nagyon szuper, ha egy lány izmos, a fogyókúrás témakörben egy csomószor előadják nem is sokat sportoló lányok, hogy ők annyira, de annyira iszonyúan túlságosan izmosak... Ezt nem szoktuk nekik elhinni. S van, aki kiírja, hogy fogyni akar, izomból. Én meg itt vagyok lustán és annyira remélem, hogy megváltozom és tudok majd annyit edzeni, hogy jöjjön izom... Az izom jó, az izomért keményen dolgozni kell, egyesek pedig meg akarnak tőle szabadulni, lányként... Ezt nehéz felfognom.

2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
Ha a fiúkénál vastagabb combod van, az nem rád nézve gáz. :D
2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj valami képet, vagy nem hisszük el. :P
2015. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Uristen persze -.-"
2015. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelni kell a táplálkozásra! nekem ettől sikerült kicsit levinnem a combomból. tömeget növeltem, de kicsit túl sok jött fel rám, 59 centis lett a combom. ebből lett most 55. ha írsz, tudok ajánlani pár gyakorlatot is, ami nekem segített. :)

24L

2015. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az a szép ha nagyon izmos:)
2015. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!