Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben kihorzsolódik a...

Futás közben kihorzsolódik a két lábam között / felső combjaim között, valami tanács ellene?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem kocogni, futni járni... ÉLetmódot szeretnék váltani. De nagyon zavaró, hogy kihorzsolódik a felső combjaim felső részén... Valami tanács? Biztos nem csak velem van ez így, szeretnék továbbra is.. Nem akarom feladni. De most speciel piszkosul fáj. :/

2015. jún. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kendd be disznózsírral!
2015. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

... :)


Hozzáteszem, kicsit szőrös is a lábam, és lehet hogy ezért.. Régebben jártam úgy heti 1x 2x kocogni, akkor egyáltalán nem votak ilyen problémáim. :/

2015. jún. 2. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél fel testhez simuló nadrágot (olyan biciklisnadrág jellegű, csak nem betétes). Ekkor a két nadrágszár fog egymáshoz dörzsölődni.

Rövidnadrágban vazelint vagy hintőport tudsz használni a dörzsölődés csökkentésére.

A szőrön ne aggódj. Előbb utóbb a rendszeres futástől lekopik.

2015. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, egyszer futottam egy félmaratont egy a megszokottnál rövidebb nadrágban, és a végére véresre dörzsöltem a combom.


Próbálkoztam krémmel, vazelinnel, de nem az igaz hosszabb távon az izzadság leviszi gyorsan.

Megfelelő hosszúságú nadrágot kell választani, a testre feszülő futónadrágok is jók, ha elég hosszúak (nőknek vannak elég rövidek, azok nem védenek), de én jobb szeretem a hagyományos nadrágot, így hosszabb fazont keresek, ami tér környékéig ér.

2015. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Futónadrág, plusz, ha minimálisan abban is összeér, akkor a hajlatba vazelin.
2015. jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!