Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportágat válasszak?

Milyen sportágat válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Arra lennék kíváncsi ,hogy ti mit sportoltok... Lehetőleg olyat írjatok ahol csapatban kell lenni..Eddig én is sportoltam, lovagoltam de egy komoly lovas baleset és a családom miatt abba kell hagynom..Milyet ajánlotok?

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2015. aug. 13. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen sport, amit uztem es csapatban is kellett lenni az az evezes. De ott sem minden esetben.
2015. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kosárlabda.
2015. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kosárlabda, futball
2015. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) A kosárra én is gondoltam meg amikor suliba játszottunk szerettem is csak az a gond ,hogy én csak 152 cm (15/L) vagyok.. Ez kizáró ok lehet? Mármint a magasságom..
2015. aug. 13. 20:14
 5/7 anonim válasza:
Bárki elkezdhet kosarazni nem a magasság a legontosabb. Center nagy eséllyel nem leszel da 1-2-3 as lehetsz.
2015. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm!:)
2015. aug. 14. 21:06
 7/7 anonim válasza:

18/L végzős vagyok a gimiben és 157 cm :D tagja vagyok a suli kosárcsapatának és jó is vagyok benne. De alapból úgy vagyok vele hogy a magasság sehol sem lehet akadály ha szereted azt amit csinálsz. Mindenhol találnak neked olyan helyet ahol jól megfogod állni a helyed.

Röplabda is nagyon jó sportág. Úszás, szertorna.. stb

2015. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!