Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x 2h intenzív úszással...

Emenra kérdése:

Heti 5x 2h intenzív úszással és heti 3x 1h tornával (fitt ballon, trx-el) és heti 2x 1h kardió tekeréssel, diétával (napi max 1500kcal, feher liszt, tészták, péksütemények nasi kerülésével) elindíthatok némi fogyást?

Figyelt kérdés

Elég magas a BMI-m :S azt is tudom, hogy amit eddig felszedtem nem 2 hónap alatt fogom tudni leadni, CSAK tanácsot szeretnék kérni, olyan emberektől, akik elkezdték az életmód váltást. :)


csípőficammal születtem így a nehezebb ugribugri és a futás/lépcsőzés sajnos nekem ki van zárva :S DE próbálok minden olyan mozgásformát megragadni, amit tudok.

Előre is köszi! 19/L



2015. aug. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

TRX-et sok olyan embernek javasolják, akinek egészségügyi problémái vannak, mivel a fejlesztésénél szerették volna rehabilitációs célokra is használni.


Amit leírsz, az segíthet a fogyásban, de a legfontosabb, hogy ne a neten tervezgess, és kérdezd, hogy mi segít, hanem vágj bele! Keress egy jó termet, vegyél bérletet, nézd meg mikor vannak foglalkozások, stb...


Ez most így leírva nem tűnik túl nagy kalandnak, de amikor hetente 3-4 alkalommal el kell menni a teremig, akkor is ha fáradt vagy, akkor is ha nincs kedved, és ott valóban keményen meg kell csinálni ezeket a dolgokat, akkor hirtelen majd kiderül, hogy ami papíron szép volt, jó volt, az a valóságban kőkemény tud lenni...

2015. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ui: egyébként ez túl soknak hangzik így egyszerre, ennél sokkal kevesebb is elég ha jól csinálod, és nem érdemes túlzásba vinni, csak teljes kimerülés, sérülés lesz a vége, a testnek kell adni regenerációra is időt.


Egy heti 4 edzés már bőven elegendő lehet, nem kell minden nap valami, néha 2 dolog is ha jól látom.

2015. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja ezt az edzést/diétát követem, tehát nem csak "papíron" létezik. Már 3kilót leadtam, de gondolom ez még csak víz. A kérdés inkább arra irányult, hogy helyesen csinálom-e.
2015. aug. 19. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már csinálod, akkor annyit tudok csak mondani, hogy szerintem kicsit túltoltad, egy pár pihenő nap jól jöhet.



A másik, hogy 3 kiló már valószínűleg nem csak víz, de próbálj meg a kilóg helyett (mellett) a centikre is koncentrálni. Például mérd meg a hasad, vagy a combod körfogatát, gyakran ott előbb látszik az eredmény, mint a mérlegen.

2015. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!