Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadot szeretnék venni,...

Futópadot szeretnék venni, napi kb.30 perc intenzív gyaloglás (kardio-edzés) céljából! Aki tapasztalt a témában, melyik futópadot ajánlaná?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok, ezért kérek segítséget, mert nem szeretnék mellévetődni a futópad kiválasztásánál. Nem az olcsóság a fő szempont, hanem a jó minőség és praktikum.

#vásárlás #futópad #kardio #gyaloglás #kardio-edzés #intenzív gyaloglás
2015. jún. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Pro-Form 520 ZLT

1 éve vettem napi 2* 35-45 percet használom.

Semmi gondja nem volt, nem állítódott el egyszer sem a szőnyeg, kb 2-3 havonta szilikonozom a futófelületet. Van rajta izületvédő rezgéscsillapító.

16km/h a max sebesség és 10% meredekség.

2015. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hasznos a futópad, meg vagytok vele elégedve? Készülök én is venni.
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Azóta bedöglött. Először még garanciális időben, azután azon túl.

Amikor válaszoltam, kicsit rosszul írtam, az 1 év az kb 10 hónap volt.

1 év garancia volt rá

Először kb 2 héttel a garancia lejárta előtt döglött be, házhoz jöttek, ingyen javítottak, ingyen kiszállás, 1 fillérembe se került.

kb 13-14 hónapos korában ismét tönkrement, kiszállással kb 100 lenne a javítás, ha a motor a gond, nem éri meg.


Úgyhogy nem ajánlom. Amikor megvettem úgy számoltam kb 3 évig fogja bírni(30 éves létemre úgy néz ki naiv vagyok...)

Ha venni akarsz futópadot szerintem a drágábbak között nézelődj. Én inkább eljárok edzőterembe.

2016. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még valami


Ha nem az olcsóság a szempont akkor nézelődj az edzőtermi használatra gyártott gépek között, azoknak bírni kell.

De az sajnos milliós összeg. De 6-700ezer HUF alatt semmiképp ne vegyél.

2016. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm, hát ilyen összegben pedig nem gondolkoztam :/ én is azt hittem simán bírnak egy 3 évet.
2016. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!