Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem voltam egesz nyaron box...

*lány* kérdése:

Nem voltam egesz nyaron box edzesen kapni fogok? Felek menni

Figyelt kérdés
Holnaputan mar akarok menni, de gyomorgorcsom van meg tok ideges vagyok hogy a tobbiek mit fognak szolni. Az oke hogy megkerdezik hol voltam nem is azzal van a baj hanem hogy zavar hogy mit gondolnak rolam , be fognak szologatni.h eltuntem meg stb . Egyszeruen felek menni. Valamit mondjatok hogy ne felve szorongva keljen vissa mennem :l. Amugy a kozosseg is rossz, nem tartom senkivel a kapcsolatot edzesen

2015. aug. 19. 18:42
 1/7 nikolettat válasza:
Szerintem inkább ne menj. Vagy hagyd abba, vagy keress más helyet ahol boxolni tudsz. Ha a társaság is rossz és ha szekálnak/szekálnának is akkor felesleges ott folytatni.
2015. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj másik egyesülethez!
2015. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mas lehetoseg a kozelbe nincs ....oda fogok vissza menni! Csak ontsetek belem lelket vagy valami mert felek
2015. aug. 19. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne. Ideje felnőni.
2015. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elvagy tévedve haver :D kb senkit nemérdekel ,hogy hol voltál ,és nem feltétlen a közösség a rossz lehet ,h te vagy az aki rosszul áll a dolgokhoz.. ha megkérdik holvoltál elég ,ha annyit mondasz ,h ki pihented magad.
2015. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Igen egyszerű legyőzni ezt az amúgy jogos szorongást. Lemész edzésre és túléled. A következő hétre mindenki túllép rajta.
2015. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi )!
2015. aug. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!