Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem szoltam edzésen senkinek...

*lány* kérdése:

Nem szoltam edzésen senkinek és kihagytam 2 honap karate edzést, ma akarok menni de félek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2015. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nagyon reg nem voltam.....es a tobbiek biztos beszologatnak
2015. jún. 29. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
AZ edző biztosan megkérdezi hol voltál eddig, a többieknek meg nincs köze hozzá.
2015. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha jó,hatékony,számodra egyértelműen haszonnal járó lett volna az az edzés akkor eszedbe sem jutott volna otthagyni.

legyen a döntésed végleges és kezdj el egy új helyen bokszolni vagy kickboxolni,tehát hasznosabb hatékonyabb edzést végezni.

2015. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezem: miért hagytad ki? Ha sérülés miatt, akkor nem kell magyarázkodnod. Persze, úgy lett volna célszerű, ha szólsz, hogy nem tudsz menni, de így sem fog senki hibáztatni érte.

Ha más okokból, akkor én is azt javaslom: gondold át, tényleg akarod csinálni? Ha csak muszájból csinálod, annak úgy nincs sok értelme. Rengeteg sportág van, biztosan találsz olyat, amit szívesebben csinálsz, ahol eszed ágába nem jutna kihagyni egy edzést sem, egész egyszerűen azért, mert szereted csinálni.

2015. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sérülés miatt!!

viszont itt a nyár , nyaralások ez miatt is lesznek hetek amik kimaradnak...nagyon szeretem csinálni eszembe se jut otthagyni

2015. jún. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!