Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából mikor a...

Fogyás szempontjából mikor a legérdemesebb futni?

Figyelt kérdés
Éh gyomorra reggel, vagy délután?

2015. aug. 23. 22:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem reggel miután reggeliztél egy jó negyed-fél órával ra attól függ mennyire gyorsan dolgozza fel a szervezeted a kaját. én este szoktam futni járni úgy hogy 18:00 kor vacsizok aztán egy jó fél órával rá megyek ki a pájára és futok egy jó órát. De az lényeg ha este fudsz utána NE egyél mert az olyan mint ha nem is futottál volna. Pl. ha jársz mondjuk valamilyen sportágra és délután van Pl. 17:30-tól 19:00ig akkor utána se egyél mert akkor is olyan mint ha nem mozogtál volna max. egy alma vagy banán de se több. És mindig előtte egyél és utána mozogj mert akkor lemozogod. Sok sikert: :)
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én olyan 13:00-17:00 között szoktam menni edzeni.. Utána még mehet vacsi, nem?
2015. aug. 23. 22:40
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Mehet de ne nagyon ilyen legyen csoki meg ilyen édes szart.

2015. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Inkább gyümit egyél még mindig az elöző vagyok csak ez lemaradt!

Bocsi. :I

2015. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem a legcélszerűbb akkor elmenni amikor megkivánsz valami édességet,desszertet, persze nem este 10-kor gondolom :), vagy amikor vacsora előtt kezdesz éhes lenni, mert bármelyik napszakban futsz, kalóriát többet nem fogsz égetni, viszont enyhe éhségérzetet elfojthatsz vele
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!