Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék feszesebb? Ti...

Hogyan lehetnék feszesebb? Ti milyen gyakorlatokat javasolnátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sikeres fogyókúrát tudhatok magam mögött, másfél év alatt 20 kilótól szabadultam meg, és így sokkal jobban érzem magamat a bőrömben.

A rendszeres edzés sajnos egy ideig kimaradt az életemből, nem akarok kifogásokat írni, egyszerűen csak lusta voltam. Viszont 4 hónapja eltökéltem magam, azóta heti öt alkalommal 8-10 kilométert futok, a fennmaradó két napban úszni megyek, emellett nagyon sokat gyalogolok, illetve felüléseket, fekvőtámaszokat, guggolásokat végzek mindennap. Természetesen odafigyelek, milyen táplálékot viszek be és mikor (nem eszem sok szénhidrátok, nem zabálok este stb..)

A nyáron elért eredmény szerintem egész látványos, viszont a fogyás miatt még mindig nem eléggé feszes a bőr a hasamon.

Tud valaki valamilyen gyakorlatot vagy edzést, amivel lehetne ezen javítani? Egyáltalán jó az, amit most csinálok?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(163 cm, 46 kg, 16/L )



2015. aug. 26. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrödet nem tudod gyakorlattal feszesíteni, azon csak az idő segíthet.
2015. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
dejo, biztos tok jol nezel ki:)
2015. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első:Igen, hallottam én is valami ilyesmit, hogy nem lehet segíteni a lógó bőrön...de titkon reméltem, hogy esetleg lesz valami ellenvélemény/ellenpélda. Mert azért egy kicsit rontja az összképet, zavaró.

Köszi, második, nagyon kedves vagy :)))

Jöhetnek még válaszok, kíváncsi vagyok, van-e esetleg valakinek valamilyen javaslata :)

2015. aug. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!