Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 200K FT-ból mire újítanátok...

200K FT-ból mire újítanátok be futáshoz? Téli, nyári viselet+zene.

Figyelt kérdés
Rajtatok áll mennyit használtok fel belőle. Az igényeitekhez mérten összeírnátok mire költenétek ha most újra mindent megvehetnétek?

2015. aug. 27. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés...

Ha kezdő lennék, és semmim nem lenne, akkor kb ezeket vásárolnám össze, ha mindenképpen cél lenne elverni a 200k-t.


Nike Vomero 40k

Asics rövid gatya: 8k

Asics hosszú futó nadrág: 10k

Nike miler rövid ujjú: 2x10k

TNF Storm Stow dzseki: kb 30

Kalenji futós polár: valami 3000-ért vettem, de tökéletes télen.

Garmin Forerunner 230: 38k


És még maradna pénzem egy kézi kulacsra, és egy terepfutó cipőre is :)


Természetesen, ha kezdő lennék, akkor tuti nem vásárolnám ezt így össze, inkább lassan építkeznék, és folyamatosan költeném el a 200 pénzt.

2015. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk most nézem, hogy 1-2 apróság még kellhet, mint valami fejfedő, sapka, ilyesmi.


A másik, hogy sok mindent akciósan vettem, pl a futáshoz használt polartec power stretch anyagú téli sapkám télen több ezer forint volt, tavasszal akciósan egy ezresért megkaptam, ugyanez a windstopper kesztyűnél is állt, a negyedéért vettem a téli árnak.

2015. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!