Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Ez gáz? A többi lent

Lány vagyok. Ez gáz? A többi lent

Figyelt kérdés
Ugye kezdődik a suli, és a legtöbb embernek új tesipólót kell vennie. Én az olyan anyagúakat szeretem, mint a focimezek. Elmentünk a Decathlonba, és volt olyan anyagú, de csak kékben, feketében, narancssárgában és rózsaszínben. Tesire FEHÉR póló kell úgyhogy nem tudtunk mit csinálni, fiúknak való, olyan anyagú fehér pólót vettünk. Ez gáz? Félek, leszólnak miatta az osztálytársaim.:D (Ők mindenbe bele tudnak kötni.)

2015. aug. 29. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sima fehér póló szerintem nem tűnik fel nekik, hacsak nem 2x akkora, mint amekkora kellene :D
2015. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor még suliba jártam, sose tartottam be a piros nadrág fehér póló kombót.. vagy fekete nadrág, fehér póló..

Mindig olyanba mentem amiben kényelmesen éreztem magam,ha kék volt, ha zöld, ha fekete..

Nem érdekelt mit mondanak, mivel másabb a fehér mint egy fekete?:D


Amúgy meg szard le, nem gáz.

2015. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 29. 09:56
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Senki nem fogja észrevenni, hogy az most férfi póló vagy női :)

Én hétköznapra is sokszor férfi ruhát vásárolok, mert sokszor jobb az anyagjuk/szabásuk.

2015. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!