Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Box felszerelés kell...

Milyen Box felszerelés kell (elkezdőnek) és mely helyszíneken színvonalas az oktatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elszeretnék kezdeni box-olni egy pár évig/félévig, majd ha jól megy átmenni pl. thai boxba. Viszont még nagyon az elején vagyok ennek a történetnek. Néztem felszereléseket, és ha már veszek kesztyűt, nadrágot, cipőt, ...stb. már alsó hangon is 50-60-70ezer-nél járok. Ami nem kevés. Habár van motiváció nem is kevés, de ennyit beleadni egy új dologba mikor még azt se tudom, hogy szeretni fogom e, stb.

Szóval a kérdés az, hogy ez hogy szokott lenni? Vagy klub válogatja? Adnak bizonyos felszereléseket (pl fejvédő) vagy azt is vennem kell? Esetleg ezeket lehet bérelni? Vagy nincs mese ennyi lesz ha elakarom kezdeni? (Sima sportcipőm meg ruhám van, de gondolom az nem jó).


Illetve tudtok valami klubokat ahol garantáltan színvonalas az edzés?

Én eddig az University Boxing Klubot halottam, hogy nagyon jó, meg a Gilda max (Flórián) box edzéseket dicsérték még.



#felszerelés #ökölvívás #thai box #box #box felszerelés #ökölvívó felszerelés #box oktatás #box klubok #színvonalas helyszínek
2015. szept. 3. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként egy póló, egy sportcipő és egy rövidgatya kell, ezt max. pár ezer Ft-ból ki lehet hozni, nem divatbemutatóra mész :D Később úgy tudom, bandázst és fogvédőt is kell venni, ez is pár ezer Ft.
2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Az UTE boxedzései nagyon jók.
2015. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!