Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném, ha valaki össze...

GamerPc kérdése:

Szeretném, ha valaki össze állítana nekem egy 6 napos edzést otthonra. Mivel én valahogy nem tudom mit, meg hogy, mivel nem értek az otthoni edzéshez. Lehetséges lenne ez?

Figyelt kérdés
Tehát úgy szeretném,hogy tömegnöveljek,ez lenne a célom.Most vagyok 180 és 75KG. Jelenleg nincs lehetőségem terembe járni.De a jövőben ismét belekezdek,de addig is szeretnék itthon tömegelni. Tehát 6napos edzéseket írjatok,ha lehetséges.Előre is köszönöm,ja megy a zöld kezecske.

2015. jún. 19. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaa igen,már a netet is átböngésztem,legalábbis a magyar oldalakat,de nem találtam semmit.Tehát hozzátok fordulok,hogy súlyzók nélkül hogyan lehetne tömegelni otthon.Előre is köszi.
2015. jún. 19. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor:

Fekvőtámasz 3x20-25

Húzódzkodás 3x20-25

Tolódzkodás 3x20-25

Guggolás/Bolgár guggolás (súly nélkül) 2x30-50

Vádliemelés 2x20

Hiperhajlítás 2x25

Hasprés 2x50

Lábemelés 2x50


Mondjuk ez megy hétfőn, szerdán, pénteken.

Kedden és csütörtökön lemész futni.

Egyébként teljesen felesleges 6 nap edzeni.

Tetszőleges ismétlésszámokat írtam.

2015. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,eléggé tetszetős,de azért még kíváncsian várom mások ötleteit is.
2015. jún. 19. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:

3x20-25 huzockodas kicsit eros lenne szerintem.

Csinalj 8 db-ot egybe tetszoleges ismetlessel

2015. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!