Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert kattog a terdem mutet...

Miert kattog a terdem mutet utan? 17/f

Figyelt kérdés
Kb 4 honapja voltam megmutve mert hirtelen megnottem es a terdkalacsom befele novekedett. Julius ota szabad sportoljak. Jartal szaladni vagy 4 hetig , augusztus ota nem jarok, sokat ultem, kevesebb mozgassal. Par hete elkezdett kattogni a terdem mikor leulok vagy felallok, de nem ugy mint mutet elott, fajdalmasan, hanem csak kellemetlen. Keves mozgas miatt?

2015. szept. 5. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"Amikor az ízületi fej kissé eltávolodik a vápából, például feszítés esetén, az ízületi szalagok kis mértékben megfeszülnek és "cuppannak" egyet." by LifeNetwork


Próbáld meg lassabban végezni ez megakadályozza a "kattogást".Emelet az is jót tesz ha leguggolsz és úgy maradsz kb 10-20-30 mp.

2015. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor vizszintesen fekszek es behajlitom olyankor tenyleg cuppan neha. De ez nagy problema? Mennyek vissza a dokihoz vagy csak a lustalkodas eredmenye?
2015. szept. 6. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy probléma, de ha nagyon zavar egy nap probálj meg többször leguggolni és felállni.


(Az enyém is szokot pedig az edzések során egyik térdemre kb 100 kg nehezedik.)


Szerintem ez a sok üléstől van.

2015. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom szepen :DD
2015. szept. 6. 11:03
 5/5 A kérdező kommentje:
megprobaltam, mikor legugolok kattan egyet, es mikor felallok olyankor valami cuppanos hang hallatszik
2015. szept. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!