Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a konditerem ill. a táplálé...

Mi a konditerem ill. a táplálék-kiegészítők használatának hátrányai?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozik a testalkatod, a lányok más szemmel néznek rád mind eddig, nagyobb lesz az önbizalmad stb...


Komolyra fordítva a szót csak akkor vannak káros hatásai ha valami rosszul szabálytalanul, túl sok súllyal csinálsz.

Kérdezd meg egy hozzáértő(mondjuk a teremfelügyelő) véleményét hogy mit hogyan kell helyesen csinálni és ha azokat betartod akkor csak pozitív hatásai lesznek.

2010. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy biztos! Ha egy nő komolyabban kondizik, számíthat rá, hogy "eltűnnek" a mellei, megereszkednek és szép mellizom fog a helyére épülni.
2010. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz versenyszerűen kell kondiznia egy nőnek...
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én nem igazán értem a kérdést, mivel rossz hatással nem lesz rád egyik sem. Esetleg a tárcádra (több kaja, ruhatár frissítés :D stb.).

Sok sikert!

2010. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert a konditerem ill. táplálék-kiegészítők hasznosságáról egy csomót tudok, de azt senki sem boncolgatja hogy mik az esetleges hátrányok...és kellene a készítendő előadásomhoz(keddre). Ha vki tud ajánlani honlapot erről vagy szaktudással le tud írni ellenérveket ebben a témában, akkor azt megköszönném!
2010. márc. 12. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Lássuk csak...

Edzéssel kapcsolatosan:


1. Túledzés (ha valaki nem hagyja az izmokat regenerálódni, és mondjuk mindennap megdolgoztatja keményen ugyanazokat az izomcsoportokat)

2. Sérülésveszély, főleg a nem helyesen megválasztott súly, a szabálytalan kivitelezés és a bemelegítés hiánya miatt.

3. Vannak barmok akik mezítláb vagy papucsban edzenek, ha ráejtik a súlyt nem csak beszarnak, de szilánkosra is törik a patájuk.


Nagyjából ennyi


A táplálékkiegészítőknek csak egy esetben lehet hátránya, ha valaki nem teljesen egészséges, vagy a megengedett mennyiség sokszorosát szedi be.

Pl. Egy termogenikus zsírégető ami felviszi a vérnyomást, nem biztos, hogy jó valakinek akinek gondja van a szívével.

2010. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ricsi0503 válasza:

Szerintem a kondirermek feleslegesek.régen is voltak erős és izmos emberek csak ők dolgoztak KEMÉNYEN


én nem járpk konditerembe gyúrni kőműves vagyok és ez éppen elég edzés heti 5 napon

2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17.55 húúú kemény vagy :D Szeretem az ilyen kategorikus kijelentéseket : "semmi értelme" Szóval ha valaki mondjuk ügyvéd, az menjen el kőművesnek, vagy törjön követ a bányában, ha jól akar kinézni? :)
2010. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17.55.

Én sok kőműves,vagy fizikai munkát végző embert ismerek,még sem olyan a testük mint egy testépítőé...

2010. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12.26 mitől lenne? A sörtől meg a szalonnás kenyértől? :D
2010. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!