Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék táncolni járni, de...

Szeretnék táncolni járni, de anyukám nem lelkesedik érte mert este 8 után érnék haza. Szerintetek normális, hogy ennyire aggódik? 17/L

Figyelt kérdés
Óbudán lakom és a Jászai környékére járnék.

2015. szept. 10. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
En meg tudom erteni, de szerintem nem helyen valo hogy korlatozni akar. A tanc raadasul egy nagyon fontos eleme lehet a teljes eletnek. Ha rudtancolni mennel, akkor viszont mar elgondolkodnek, hogy minden rendbe vane...:) 26f
2015. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg csak egyket napot jelent nem dol essze a vilag. Anyukad nem akarja, hogy ejszakai csavargo legyel...
2015. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ki ne hagyd! Én elkövettem ezt a hibát. Sportolni akartam, de neeee, mert ígyis fél 4re értem haza, táncolni akartam, ne csináljam, mert fáradt leszek. Hallgattam anyukámra és azóta is bánom, semmi sportos múltam, hátgerincferdülésem volt, mimdig kinevettek ha sportolni akartam, meg is utáltam emiatt. Gimiben felmentettem magam. Mai napig gáznak tartják, ha még csak tornázok is itthon, a futásról ne is beszéljünk. Ne foglalkozz velük, ha telik rá menj! Minden lehetőséget fogj meg.
2015. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hogy ennyire aggódik. Anyuka pici lánya vagy, az lenne nem normális, ha nem aggódna. :)

De attól még ne hagyd ki.

A Jászai környéke nem gáz, Óbuda sem egy lepukkant hely, de azért vigyázz magadra! :)

Javíthatsz még a szitun, ha lenne valaki, akivel együtt járnátok oda, vagy ha valaki rendszeresen elhozna, vagy ilyesmi.

2015. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!