Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen bunyóban...

Szerintetek egy ilyen bunyóban ki nyerne? :D

Figyelt kérdés
Haverom kihívott egy bunyóra, mert azt mondja ő az erösebb, még fogadtunk is. Ki győzne? 186 centi, 95 kiló vagyok, 14/f :D Sokkal nagyobb vagyok mint ő, ezt tudja is, meg látott már engem póló nélkül is, szóval nem tudom mit keménykedik amikor kétszer akkora vagyok. A haverom 170 centi körül van, de elég izmos. Rajtam semmi izom nincs, de a hasamon van legalább 15 kiló háj, szóval elég nagy vok :D Ki nyerne? xd

2015. szept. 13. 15:10
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Hát ja max a seggem tudja szétrúgni ha már nem ér fel XDD :D
2015. szept. 13. 20:59
 12/59 aikiboxer ***** válasza:
100%
Én az ilyen nagy melákokkal azt szoktam csinálni, hogy atomra szétbombázom a testét, a fejével eleinte nem is próbálkozom, úgyse érem fel. De a lábsöprés, combrúgás a dagadtakon is működnek, ahogyan a dagadt hájas hasad is összeomlik pár erőteljes gyomros után. És ha nem judóztál, akkor nem tudsz kivédeni egy o soto garit sem. Gyakorlatilag mint egy bazi nagy zsák dőlsz el.
2015. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Mégsem holnap lesz a bunyó, úgyhogy lesz időm készülni xd :D Nem fog kiütni, a hasba ütést meg kibírom szóval még mindig nem értem hogy tudna ő győzni :D Mondom hogy sokkal nagyobb vagyok :D
2015. szept. 14. 15:11
 14/59 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed, ha nem fogod fel, hogy a hájas valagadtól nem leszel erősebb.
2015. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Haverom azért kicsit befosott tőlem :D Csak számít valamit, hogy ennyivel magasabb vagyok :D
2015. szept. 15. 15:36
 16/59 anonim ***** válasza:

nagyobb vagy:nagyobbat esel.

"Rajtam semmi izom nincs, de a hasamon van legalább 15 kiló háj..."

Ezek nem túl jó paraméterek. azt a fölös 15 kilót mozgatni kell,az pedig erőt veszel,ha nem is azonnal de elfáradsz tőlle.pláne hogy nincs izmod ami mozgassa.

A hály nem jó "páncél" ha csak ennyi,a rengő hály az véd,de rajtad nincs annyi.

16cm az nem olyan sok,az átlag f@-sz hosszabb...

felsem ér úgyanmár...


tényleg max:akkor veredmeg,ha többször jól eltalálod,és nem tud magához térni, akkor megsorozod a buksiját,az tuti kifekteti.


de menekülni fog,te kergeted abban elfáradsz,ő pedig egyes ütésekel fog idegesíteni,aztán sorozni fog,és végül a fejre fog támadni,esetleg még rúg is amit nem tudsz kivédeni,ha behajolsz akkor véged.

2015. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
Figyelj, ő sem hülye, nem viccből hívott ki, szerintem van ott neki valami küzdősport a háttérben, síma gyúrástól nem lesz ilyen önbizalma! És ne hidd azt hogy tudsz verekedni, mert az nem tudás amit te hiszel! :) Próbáld meg testharcra kényszeríteni, vagy jól betalálni, mert a súlyod miatt nagyobbat üthetsz, hacsak nem tényleg van ott valami küzdősport!
2015. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

nem kell küzdősport a háttérbe,tapasztalatból tudom. egyszerűen fel kell mérni a másikat,az hogy valaki kövér,és izomtalan nem titok.


ahogy írtam, kergetésre fog játszani.

2015. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem vagyok dagadt. Elég vékony vagyok, mert izomból semmi nincs rajtam. Egyedül a hasamon van háj, de a hasamon már "magától" reng a hájam, azzal nincs gond :D Kifárasztani nem tud. xd
2015. szept. 16. 20:33
 20/59 anonim ***** válasza:

"Elég vékony vagyok, mert izomból semmi nincs rajtam. Egyedül a hasamon van háj, de a hasamon már "magától" reng a hájam, "


Ember, te fogyatékos vagy?

2015. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!