Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok,152 cm...

12 éves lány vagyok,152 cm magassággal,37-8 testsúllyal. Jó a labda érzékem, futni szoktam, és lovaglok, most az atlétikán is gondolkozom. Mit ajánlanátok még? Késő elkezdeni az atlétikát?

Figyelt kérdés
Aki sportól valamit, főleg annak szól.

2015. szept. 16. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem késő elkzdeni az atlétikát.
2015. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Mit szeretnél? Még többféle sportba belekezdeni, vagy inkább egyre, max kettőre koncentrálni, és kihozni belőle a maximumot?

Ezt kell tisztáznod.

Szeritnem érdemesebb egy, max két psortra koncentrálnod, amit teljes lelkesedéssel és komolysággal csinálsz, mint foylton belekezdeni valamibe, és rengeteget csinálni egyszerre.


Akár az is lehet, hogy többet összevonsz. Jó labdaérzé, és szeretsz futni? Kézilabda, kosárlabda, gyeplabda, ezek közül jó választás valamelyik.

Atlétikán belül mire gondoltál?

Az általad említettek után nem gondolkodtál esetleg az öttusán? Vagy triatlon?

2015. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Késő? 12 éves vagy, még kamasz se... nyugodtan kezd el, nem késő.
2015. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zöldike99 válasza:
Szia! Én detto ez vagyok... csak kicsit magasabb...Mi a neved? :) És nekem nyáron ajánlotta az edzőm, hogy kezdjek el atlétikázni... az más kérdés, hogy nem fogattam el, mert nem nagyon rajongok érte. Simán megpróbálhatod! ;)
2015. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!