Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fejleszti jobban a...

Melyik fejleszti jobban a comb izomzatát: a futás vagy a kerékpározás?

Figyelt kérdés
Ha teljesen eltekintünk egyéb lehetőségektől (pl. konditermi gépek, kitörés, guggolás stb.) és csak két lehetőséget látunk magunk előtt: futni vagy kerékpározni, akkor melyik sportág fejleszti és formálja legjobban a combokat?
2015. szept. 20. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

azért nem lehetséges ennyire leszűkíteni,mert saját testsúllyal,súlyzók és gépek nélkül is lehet szinte a végletekig nehezíteni a guggolást pl 1 lábas guggolás a csajoddal a nyakadban.

ezért még mindig a guggolás az elsődleges és kihagyhatatlan gyakorlat az alsótest edzéséhez.

2015. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy meg kell említenem a kérdésben, hogy zárjuk ki az összes többi lehetőséget az edzéstípusok közül, mert ha ezt nem emelem ki, akkor nem fogok választ kapni a kérdésemre, mert ebbe az irányba el fogják vinni a válaszadók a témát.

De úgy látom, próbálkozásom hiábavaló volt...?

2015. szept. 20. 19:11
 3/6 anonim válasza:
Kerékpar.
2015. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem is a kerékpár, és szebb izmokat is csinál, mint a futás.
2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból tudom, hogy a kerékpározással a combok a vádlik sokkal jobban és könnyebben fejleszthetők, formálhatok erősíthetők, mint a futásnál. A combok és a vádli mellett azt is tapasztaltam, hogy a problémás területeken mint a far izom, és a csípő, a fenékizom is szintén fokozatosan átalakultak és erősödtek a kerékpározástól.
2015. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!