Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megnyúlt térdszalag esetén mi...

Megnyúlt térdszalag esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Atletizálok.Ma voltam orvosnal, mert már egy ideje nagyon fáj a térdem és emiatt nem tudok edzeni és versenyezni sem. Az orvos azt mondta, hogy a külső oldalszalagom annyira laza, hogy nem tart, viszont nem mondott úgy rá igazán semmit, csak hogy nem ezt a sportot kellene csinálnom..de ez nem lehetséges, szóval kérlek segítsetek :(

2015. szept. 23. 15:51
 1/7 anonim válasza:

A sportnak annyi! Fogad el! Ha nem vigyázol vele maradanó bajod lesz!


Mi az,hogy nem lehetséges abbahagyni? Kényszerítenek? Abból élsz? Sport által vett fel a fősuli?


Egy doki.

2015. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg kell műtetni. de mivel nem szakadt, csak laza, a tb nem fogja állni, és saját zsebből leszel kénytelen megoldani. egy oldalszalag kb 300-500ezer.
2015. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Iden szeretnek/szerettem volna felvetelizni a Tf-re es ezert irtam, hogy nem lehetseges.

Es ezt tenyleg minden esetben muteni szoktak?

Amugy koszonom a valaszokat es az ekezetek miatt pedig elnezest

2015. szept. 23. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a "nem lehetséges" az is lehet, hogy pl a sport amit űz az ember, már nem is sport neki, hanem az élete. Aki nincs benne, nem is tudja megérteni. Nekem anno 94-ben mondták, abba kellene hagyni, azóta pár versenyt is nyertem, mai napig is csinálom.

Igaz saját zsebből kell állni a műtétet, de vannak olyan esetek amikor a tb támogatja, de ha nem, vannak különféle életbiztosítások, amikor a biztosító társaság fedezi.

2015. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen..ez mar sokkal inkabb az eletem mint "csak" egy sport, szoval akkor, ha folytatni akarom, akkor mindenkepp mutet javasolt?
2015. szept. 24. 15:09
 6/7 Nagilum válasza:
Én 10 éve szenvedek ugyanezzel, nekem azt mondták, hogy műteni sem érdemes, nem tudnak mit csinálni... Ha megoldódik, írj kérlek, hogy csináltad, mert konkrétan nyomoréknak érzem magam sport nélkül! Köszönöm. (Egyébként konkrétan 6 orvosnál voltam...)
2015. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolso..sajnos azota sem oldodott meg, voltam mr-en, 3 orvosnal es elvileg tenyleg nem tudnak vele mit kezdeni...nekem is nagy szenvedes sport nelkul elni a mindennapokat. Azt mondtak az uszas segit, de nekem azutan is borzalmasan faj,szoval tehetetlen vagyok
2015. nov. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!