Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Van valami gyorsabb...

Üdv! Van valami gyorsabb lehetőség? (Lent van)

Figyelt kérdés
Nah szóval az lenne a kérdésem hogy szeretnék megerősödni de nagyon. És hogy ezt lehetne gyorsabban? Hallotam a fegyencedzésről és tetszik is, de valami gyorsabb kéne. Nem baj ha kisseb sérülésekkel is jár. De mindenképp szeretném ha erősebb lenék. És ha lehet ne súlyzós gyakorlatokat mondjatok. Vagy ha igen akkor sem szeretném a súlyzókra tenni a hangsúlyt. És lehet hogy hülyeség, de akkor is nagyon szertnék minnél erősebb lenni, minnél rövidebb idő alatt. A válaszokat előre is köszi!

#edzés #Fegyencedzés #erős akarok lenni.
2015. okt. 1. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 2 koromfekete szemű hófehér bőrű japán lányt szeretnék az ágyamba minél gyorsabban...

De valószínűleg ezt mindenki leszarja...


Olvasd el a Sárga kapszula című ebookot, na az pont olyan nyelvezettel van írva, amit neked címeztek.

2015. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elolvasom! Amúgy tudom hogy ez olyan hogy ki nem szarja le... de akkor is inkább megkérdeztem és tudom hogy nincs, minthogy legyen és ne tudjak rólla! De, még 1x köszi!
2015. okt. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!