Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használható combtáska futáshoz?

Curiousgeorge09 kérdése:

Használható combtáska futáshoz?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy mennyire lehet zavaró egy kb. 1 kg-osra megpakolt combtáska futásnál? Nem fontos, hogy miért, de elég sok holmit viszek magammal, mikor futok. Van aki hátizsákra esküszik, nekem az nem jött be. Övtáskát próbáltam. A kicsi jó, de nem fér bele szinte semmi, a nagy pedig túlságosan lifeg, és ütögeti azt az adott testrészem, amerre fordítva van. Eddig - és ez nagyon hülyén hangzik - a kézben tartott szatyor/kistáska vált be legjobban, ez viszont inkább kelti bennem a "villamoshoz szaladok" érzést, mintsem a "sportolok" érzést. Nemrég találkoztam olyannal, hogy combtáska. Ahhoz, hogy egy próbálkozás után azt mondjam, hogy ez nem jó, túl drága, így mielőtt vennék egyet, inkább kikérném más véleményét is. Szóval ha van tapasztalat (vagy elképzelés), milyen érzés ezzel futni, akkor előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek! Szép napot!

2015. okt. 5. 10:31
 1/3 anonim válasza:

Férjem használja munkához,létra mászáshoz, én próbáltam futni vele,engem kifejezetten zavart.Ezt te tudod eldönteni,hogy ha fogja a lábad (combod)valami,az zavaró-e?

Nekem egy jutalomfalattartó övtáskám van,sok zsebbel,csatos,karabíneres (mondjuk kutyával futok)és nekem ez bevált mert külön mobil tartója és sok zsebe van,teljesen körben,így egyenletesen oszlik el a súly.

(Ne kérdezd,hol vettem,-németből hozták rokonok.)

2015. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. okt. 5. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
a testtáskára rákereshetnél.
2015. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!