Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok.166 cm és...

21 éves lány vagyok.166 cm és 54 kg. Régebben sokat edzettem. Állóképességem szinten tartása végett és feszültséglevezetésre a win-tchun kung-fu vagy a kyukushin karate-e a megfelelőbb?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 16:31
 1/6 anonim válasza:
43%
szia! szerintem ne külföldiekkel próbálkozz, próbáld meg a barantát, ez legalább tradícionális MAGYAR harcművészet, legalább áplod is kicsit magyarságod, és hidd el érsz ugyanannyit vele mint a japók és kínaiak szuperrúgásival:) [link]
2008. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik, de nem látom, hogy Szegeden is lenne ...Csak Bp-n van?
2008. szept. 10. 22:20
 3/6 anonim válasza:
35%
nemtom :/
2008. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en a kungfura szavazok, de szerintem ugy dontsd el, hogy elmesz mindket helyre egy egy edzesre, es amelyik jobban tetszik, amelyik szimpatikusabb :)
2008. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a karatét sosem élveztem, a Judot már annál inkább, én azt ajánlanám.
2008. szept. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha állóképesség és feszültség levezetés, akkor tényleg baranta, vagy karate. Én személy szerint mindkettőt csinálom, és hidd el, nagyon jó kondija tud lenni az embernek tőle. Bizonyára a judo-tól is, azt sose csináltam, csak birkóztam egy pár jodo-s ellen, ők is igen jó erőben voltak.

A kung-fu szerintem nem alkalmas komoly erőnlét kialakítására. Wing-Tsun-oztam, és azok az edzések lagymatagok voltak. Nekem.

2009. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!