Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » érdemes szerencsét próbálnom...

érdemes szerencsét próbálnom a francia idegenlégióba? 18 éves vagyok szeretek sportolni. Jól viselem ha parancsra kell elvégeznem dolgokat és mentálisan is kitartó vagyok! Megéri kimenni vagy inkább itthon dolgozzak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, jó buli, menj csak.
2015. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vicces ez a sok romantikus fiatal. Az megvan, hogy ez nem úgy működik, hogy jelentkezel és felvesznek?
2015. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire lusta vagy? Menj.
2015. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem lusta az aki a világ egyik legkeményebb hadseregébe szeretne jelentkezni! Na és persze arról sem kell elfeledkezni hogy amikor hallja az ember az ilyeneket hogy 10 emberből 9 nem nyer felvételt az nem azt jelenti hogy kilencet elutasítanak! csak sokan nem írják alá a kiképzést!
2015. okt. 13. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
*-kiképzést a szerződést
2015. okt. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!