Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zuglóban (14. kerület környéké...

Zuglóban (14. kerület környékén) igényes, jól felszerelt és árban is jó konditermet valaki tud mondani?

Figyelt kérdés

Most költöztem fel Pestre, de sajnos még nem nagyon ismerem a várost. Zuglóban lakom és itt a környéken keresnék valami jól felszerelt, igényes konditermet ami azért megfizethető is.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Gilda-Max-ba járok, a Hermina Toronyba. Szerintem elég jó, megfizethető és éjjel-nappal nyitva van. És jobb időben bemelegítésként futhatsz egy kört a Ligetben :-) A Nagy Lajos király útján és az Örs vezér tér környékén vannak még edzőtermek, de azokat nem ismerem.
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Whispering Tree válasza:

Szia!



Én a Corner Fittnesst ajánlom. Nagy Lajos és Erzsébet sarka. Nem nagy, nem is kicsi, viszont nagyon családias. Korrekt színvonal, jó árak és normális emberek. A bérletben az órák is benne vannak - abból is van választék bőven.


7-22-ig van nyitva héköznap, hétvégén 8-19.

2015. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!